UPOZORNĚNÍ: Od 25. do 26. listopadu 2021 bude probíhat plánovaná údržba našich stránek, které budou po tuto dobu nedostupné.
UPOZORNĚNÍ: Od 25. do 26. listopadu 2021 bude probíhat plánovaná údržba našich stránek, které budou po tuto dobu nedostupné.
UPOZORNĚNÍ: Od 25. do 26. listopadu 2021 bude probíhat plánovaná údržba našich stránek, které budou po tuto dobu nedostupné.
kores_soutez

Kores, nový design a giga soutěž o tři stovky cen

Kores si snad každý v Česku spojí v první řadě s lepidlem v tyčince. Aby ne! Je to stálice školní výbavy už několikáté generace. A také jediné tyčinkové lepidlo, které se vyrábí přímo v Čechách! Kores ale není “jen lepidlo”, ale i kvalitní pastelky, vodovky, voskovky, fixy, tempery… A taky rakouská rodinná firma, kterou aktuálně vede už čtvrtá generace rodiny Koresků. A když značka, která je na trhu už 135 let, mění design, je to velká událost. Kores tuto událost slaví mimo jiné obří výtvarnou soutěží o tři stovky cen! A to zní jako slušná šance na výhru, ne?

V Koresu se rozhodli změnit design některých svých produktů – pastelek, fixek, voskovek, vodovek i temper. A rozhodli se vyhlásit soutěž, u které můžete všechny tyto věci v kombinaci s lepidlem použít. O jakou výtvarnou disciplínu, že se jedná? O koláž! Předmětem soutěže je koláž, do které je třeba zakomponovat některé ze zvířátek a postaviček nového designu a doplnit je můžete i dalšími novými grafickými prvky, ale tvůrčí svoboda je velká. Při tvorbě byste měli využít také alespoň jeden z produktů Kores, což vážně není složité.

Co tedy soutěž obnáší?
  1. Vytvořit koláž.
  2. Zakomponovat do ní některou z postaviček nebo zvířátek nového designu (ke stažení na těchto odkazech – zde a zde).
  3. Použít při tvorbě alespoň jeden produkt Kores a přidat do koláže EAN tohoto produktu. Bez EANu nebude koláž zařazena do soutěže! Více o tom, jak EAN vypadá si přečtete v podrobných informacích k soutěži.
  4. Odeslat koláž.
  5. Těšit se, jak to dopadne. Vyhrát. Podívat se na výstavu všech soutěžních prací.

Kdo může soutěžit?

Děti od 3 let v několika kategoriích i dospěláci v kategorii nad 18 let. Zúčastnit se může také skupina, má to jen trochu jiné podmínky.

Kdy se soutěží?

Koláže je možné zasílat do 30. 11. 2023! Můžete je posílat poštou buď na adresu Koresu, nebo do naší centrály (Soutěž KORES, VersaCo s.r.o., Teplická 420/95, 405 02 Děčín), nebo ji můžete odevzdat v jakékoli z našich prodejen McPen. Výsledky budou známy 15. 12. 2023 na webu Koresu a předávání hlavních cen proběhne v lednu 2024. Vítězná díla budou vystavena v Praze. Na tomto odkazu najdete znovu všechny podrobné a souhrnné informace. Dozvíte se, jak vypadá EAN produktu, můžete si tam stáhnout a vytisknout postavičky a zvířátka pro svou koláž, najdete tam adresu pro odeslání a určitě si prohlédněte i všechny lákavé ceny!

TUDY PRO PŘIHLÁŠKU K SOUTĚŽI!

 

« Zpět
0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Doporučené příspěvky